Na jaki typ zmarszczek najlepiej działają nici liftingujące?

Na jaki typ zmarszczek najlepiej działają nici liftingujące?

Nici liftingujące mogą być stosowane do leczenia wielu obszarów skóry, w tym zmarszczek i obszarów krepujących. Mogą być stosowane jako zabieg punktowy lub jako bardziej kompleksowe rozwiązanie przeciwstarzeniowe. Dowiedz się, który rodzaj nici liftingujących jest najlepszy dla Ciebie i Twojej konkretnej kondycji skóry. Nici

PDO najlepiej sprawdzają się w przypadku wytrawionych zmarszczek Nici

PDO są bardzo cienkie, podobne do nici stosowanych we włosach. Dzięki temu są idealne do leczenia wytrawionych zmarszczek i innych drobnych linii. Mogą być również stosowane na wielu obszarach twarzy, w tym na szyi i czole. Pacjenci o wszystkich typach skóry mogą odnieść korzyści z zabiegu nićmi PDO – część ta została skonstruowana przez redaktorów serwisu Beauty Centrum.

liftingi nićmi PDO są niechirurgiczne i mogą przynieść rezultaty utrzymujące się do dwóch lat. Nici są bezpieczne dla organizmu i nie są toksyczne. Najbardziej odpowiednimi kandydatami są osoby w wieku 30-65 lat o cienkiej i umiarkowanie pomarszczonej skórze, które nigdy nie przechodziły liftingu twarzy. Rezultaty mogą być widoczne od razu, ale trzeba być cierpliwym, ponieważ wzrost kolagenu wymaga czasu. Rezultaty zależą również od stylu życia i innych czynników.

Przed zabiegiem nitkowania należy usunąć wszelki makijaż, który może znajdować się na twarzy. Następnie specjalista medycyny estetycznej oczyści Twoją twarz i zastosuje środki znieczulające. Należy odczekać około dziesięciu do dwudziestu minut, aby te środki zaczęły działać. Gdy środki znieczulające zaczną działać, specjalista medycyny estetycznej zaznaczy na twarzy obszary, które chciałabyś poddać zabiegowi. Pomoże to specjaliście zminimalizować ilość nici umieszczanych w niektórych obszarach.

Miękkie nici najlepiej sprawdzają się w przypadku fałdów nosowo-wargowych

Fałdy nosowo-wargowe to fałdy skóry po obu stronach ust, które są łatwo zauważalne podczas uśmiechu. Chociaż ten rodzaj zmarszczek nie jest stanem chorobowym, wiele osób jest zainteresowanych możliwościami leczenia, aby zminimalizować ich wygląd. Jednym z bardziej popularnych niechirurgicznych zabiegów na te zmarszczki jest lifting nićmi, który wykorzystuje cienkie, rozpuszczalne nici do podniesienia i napięcia skóry twarzy. Zawieszenie nici w skórze natychmiast zapewnia subtelny lifting. Nici

PDO wykonane są ze złożonego cukru zwanego polidioksanonem. Są one stosowane od ponad 30 lat w chirurgii ortopedycznej i sercowo-naczyniowej. Nici zastosowane w MINT(tm) są poparte 6-letnimi badaniami bezpieczeństwa i są pierwszym szwem PDO, który uzyskał dwa certyfikaty FDA.

Kolejną zaletą nici PDO jest to, że nie posiadają one zadziorów. Dzięki temu ich zakładanie jest łatwe i bezbolesne. Nici jednowłóknowe sprzyjają również produkcji kolagenu i podtrzymują skórę. Efekt liftingu utrzymuje się przez sześć do dwunastu tygodni po usunięciu nici. Nici

PCA najlepiej sprawdzają się w przypadku zapadniętych partii skóry Nici

PCA są bioabsorbowalne i mają tę zaletę, że stymulują naturalną produkcję kolagenu i elastyny przez organizm. Dzięki temu skóra napina się i zapobiega zwiotczeniu. Im dłuższa nić, tym więcej kolagenu może stymulować. Długoterminowe rezultaty są trwalsze i bardziej zauważalne niż krótkoterminowa naprawa.

Oprócz tych korzyści, zabieg z użyciem nici PDO jest bezpieczny, mało inwazyjny i nie wymaga operacji. Co więcej, nici PDO są tańsze niż operacja liftingu twarzy, a także są mniej podatne na skutki uboczne. Nie ma również potrzeby przechodzenia długiego okresu rekonwalescencji po zabiegu.

Kolejną zaletą nici PCA jest to, że po 2 do 6 miesiącach rozpuszczają się naturalnie w organizmie. Mogą być stosowane w różnych obszarach twarzy i szyi. W zależności od pożądanego efektu można stosować różne nici.

Wypełniacze dermalne najlepiej sprawdzają się przy liftingu nićmi

Lifting nićmi to mało inwazyjny zabieg, który napina skórę, dając subtelny lifting całej twarzy. Zabieg stymuluje również organizm do produkcji większej ilości kolagenu, co pomaga spowolnić oznaki starzenia. W połączeniu z wypełniaczami dermalnymi, liftingi nićmi mogą stworzyć dramatyczne efekty, minimalizując jednocześnie czas przestoju. Wypełniacze skórne mogą być stosowane do pojedynczych lub kilku obszarów problematycznych.

Wypełniacze skórne są doskonałą niechirurgiczną alternatywą dla operacji liftingu twarzy. Oprócz dodawania objętości do obszarów problematycznych, Juvederm Voluma i Restylane są również stosowane do minimalizowania fałdów nosowo-wargowych. Lekarz zaleci wypełniacz w oparciu o typ skóry i pożądany efekt. Obie procedury trwają około 60 minut, a ich rezultaty utrzymują się do trzech lat.

W połączeniu z liftingiem nićmi, wypełniacze skórne mogą osiągnąć pożądane rezultaty bez ryzyka operacji. Zabieg ten jest mniej inwazyjny niż lifting twarzy i ma krótszy czas rekonwalescencji. Nie ma dużych nacięć i nie ma znieczulenia ogólnego. Nici są również znacznie bezpieczniejsze, z mniejszym ryzykiem powstawania blizn i krwawienia.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *