Zabieg nićmi liftingującymi pod oczy

Zabieg nićmi liftingującymi pod oczy

Zabieg nićmi liftingującymi na oczy to zabieg, który pozwala poprawić wygląd oczu. Zabieg jest stosunkowo prosty i wymaga jedynie znieczulenia miejscowego. Zazwyczaj pacjent może wrócić do domu bezpośrednio po zabiegu. Chociaż mogą doświadczyć pewnej bolesności, obrzęku i zaczerwienienia po zabiegu, objawy te są tymczasowe i powinny ustąpić w ciągu kilku dni. Procedura ta jest idealna dla pacjentów, którzy chcą zmniejszyć wygląd drobnych linii i przywrócić swój wygląd. Zabieg ten jest obecnie w dużym popycie, aby rozwiązać problem „lisich oczu”, stan, który stał się bardziej widoczny w wyniku procesu starzenia.

Zabieg nićmi liftingującymi do oczu

Zabieg nićmi liftingującymi do oczu jest niechirurgicznym zabiegiem korygującym opadającą skórę powiek. Wykorzystuje on rozpuszczalne szwy, które są manipulowane strategicznie w celu skorygowania nierównej tekstury skóry, zmniejszenia zwiotczenia i podniesienia górnej powieki. Rezultaty są natychmiastowe i mogą utrzymywać się od sześciu miesięcy do dwóch lat. Rezultaty zależą od rodzaju użytych nici klasy medycznej oraz od naturalnego metabolizmu skóry danej osoby.

Zabieg z użyciem nici do liftingu oczu jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które są niezadowolone z wyglądu swoich powiek i brwi. Wykorzystuje on cienkie nici do podniesienia i zmiany położenia zwiotczałej skóry, co daje bardziej jędrne i gładkie rezultaty. Procedura ta jest bezpieczną alternatywą dla chirurgicznych zabiegów liftingu twarzy.

Czas rekonwalescencji

Po zabiegu z użyciem nici do liftingu oczu pacjent może spodziewać się pewnych zasinień, obrzęków i bolesności. Jest to normalne i zniknie w ciągu kilku dni – te dane są wynikiem wysiłku specjalistów strony dlaczegopomagam.pl. Pacjenci powinni unikać używania mydła i wody przez 24 godziny po zabiegu. Ponadto, powinni powstrzymać się od noszenia makijażu lub wykonywania aktywności fizycznej przez tydzień lub tak po zabiegu.

Przed poddaniem się zabiegowi podnoszenia nici pacjenci powinni skonsultować się z chirurgiem plastycznym, aby ustalić, czy są dobrymi kandydatami do zabiegu. Powinni również unikać palenia papierosów, które odwadnia skórę i zakłóca działanie środka znieczulającego. Palacze powinni również unikać przyjmowania produktów na bazie aspiryny przed zabiegiem, ponieważ mogą one powodować niepotrzebne krwawienie i ewentualne komplikacje. Palenie ma również tendencję do podnoszenia ciśnienia krwi, co oznacza, że składniki odżywcze nie mogą być transportowane przez krwiobieg tak skutecznie, jak powinny.

Koszt

Koszt niechirurgicznego zabiegu podnoszenia nici różni się w zależności od lokalizacji i lekarza, z którego usług korzysta pacjent. Jednak średni koszt liftingu nici wynosi około 2,200 dolarów. Jest to mniej więcej połowa ceny tradycyjnego liftingu twarzy. Przed podjęciem decyzji o zabiegu podnoszenia nici, ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem o procedurze i kosztach.

Rodzaj stosowanych nici, liczba umieszczonych nici oraz doświadczenie świadczeniodawcy wpływają na ogólny koszt. Ponadto, koszty utrzymania mogą również wpłynąć na ostateczny koszt. Podnoszenie nici jest mniej inwazyjne niż lifting twarzy, a procedura może być zakończona w ciągu zaledwie 45 minut lub jednej godziny.

Efekty uboczne

Chociaż zabieg jest bezpieczny i mało inwazyjny, podnoszenie nici może powodować tymczasowy obrzęk, zasinienie i ból po zabiegu. Te efekty uboczne ustępują zwykle w ciągu tygodnia lub dwóch, ale niektóre mogą trwać dłużej. Niektóre z powszechnych efektów ubocznych to infekcja, zasinienie i obrzęk. Istnieje również ryzyko wystąpienia bolesności. W okresie rekonwalescencji pacjent powinien unikać forsownych ćwiczeń lub stosowania ostrych środków czyszczących.

Niektórzy pacjenci odczuwają mdłości po zabiegu. Jest to normalne i minie, gdy pacjent będzie miał cały dzień na odpoczynek i picie wody. Siniaki można zmniejszyć stosując okłady z lodu. Ponadto pacjentom zaleca się ograniczenie ruchów twarzy i unikanie forsownych zajęć przez co najmniej jeden dzień po zabiegu liftingu nici.

Umieszczenie nici PDO

Nici PDO to innowacyjny zabieg kosmetyczny, który polega na wprowadzeniu w skórę twarzy cienkich, smukłych nici. Zapewniają one natychmiastowy lifting luźnej skóry, a także stymulują produkcję nowego kolagenu, który z czasem wygładza i ujędrnia skórę. Nici te można kształtować i wstrzykiwać w skórę twarzy na różne sposoby. Zazwyczaj pacjenci widzą efekty liftingu nićmi PDO po sześciu miesiącach, ale rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

Umieszczenie nici PDO jest zabiegiem mało inwazyjnym. Nici są wprowadzane do głębszych warstw skóry, gdzie zakotwiczają się na zwiotczałej tkance i unoszą ją ku górze. Nici są umieszczane przez lekarza z certyfikatem i dużym doświadczeniem w medycynie estetycznej.

Koszt nici Silhouette InstaLift

Zabieg nićmi liftingującymi Silhouette InstaLift jest uważany za zabieg nieinwazyjny. Wykorzystuje biodegradowalne nici, które nie są związane z ryzykiem infekcji. Pomysłowe nici wykonane są z kwasu poli (L-mlekowego) i kwasu poliglikolowego, które mają doskonały profil bezpieczeństwa.

Chociaż zabieg może wiązać się z przejściowymi efektami ubocznymi, jest ogólnie bezpieczny i nie wymaga przestojów. Korzystanie z usług lekarzy z certyfikatem może zmniejszyć ryzyko powikłań. Zazwyczaj ból i dyskomfort pooperacyjny są minimalne, choć pacjenci mogą spodziewać się obrzęku, bólu i zasinienia. Pacjenci otrzymują okłady z lodu i mogą również otrzymać łagodny środek przeciwbólowy.

Zdjęcia przed i po

Jeśli rozważasz przeprowadzenie zabiegu podnoszenia powiek za pomocą nici, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak działa ten zabieg. W zabiegu wykorzystuje się nici do podnoszenia skóry, które rozpuszczają się w organizmie w ciągu dwóch do sześciu miesięcy. Podczas gdy nici są tymczasowe, kolagen i elastyna utrzymują się do sześciu do dwunastu miesięcy. W tym czasie należy unikać palenia i picia alkoholu, które mogą odwodnić skórę i zakłócić działanie środka znieczulającego. Ponadto należy unikać produktów na bazie aspiryny, ponieważ mogą one powodować krwawienie i inne niepożądane powikłania. Do produktów rozrzedzających krew należą: ibuprofen, Neurofen i Naproxen/Naprogesic.

Procedury podnoszenia nici, z drugiej strony, mogą stymulować produkcję kolagenu w skórze. Pomaga to podnieść skórę i z czasem poprawia jej napięcie. Inną zaletą zabiegu jest to, że jest on mniej kosztowną alternatywą dla innych procedur estetycznych.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *